• warning: deg2rad() expects parameter 1 to be double, string given in /var/www/web106/htdocs/modules/catalog/catalog.module on line 1800.
 • warning: deg2rad() expects parameter 1 to be double, string given in /var/www/web106/htdocs/modules/catalog/catalog.module on line 1801.
 • warning: deg2rad() expects parameter 1 to be double, string given in /var/www/web106/htdocs/modules/catalog/catalog.module on line 1802.

Al Hamra

Aktuální nabídka 2 zájezdů
Al HamraAl Hamra

Al Hamra ( par 72, 6.645 m, HCP 28/36) bylo otevřeno v roce 2007 dle návrhu švýcarského architekta Petera Harradina. Vine se podél jedné z lagun přímo u Perského zálivu. Hřiště je v přímém kontrastu s písečnými dunami v okolí. Je tu množství vodních překážek (hřiště leží 1 - 8 metrů nad mořem) a hřiště působí svěžím dojmem.

par 72, délka 6.645 m, HCP 28/36


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7/5

Tour info
Ubytování: Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****
Destinace: Spojené arabské emiráty
Zvolte termín:

Golfový balíček 7/5

Tour info
Ubytování: DOUBLETREE BY HILTON RESORT&SPA MARJAN ISLAND
Destinace: Spojené arabské emiráty
Zvolte termín:

Blízké hotely

 • Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****

  Poloha: Hotel leží přímo u nádherné 1,5 km dlouhé písečné pláže. Centrum města Ras Al Khaimah je cca 2 km, golfové hřiště Tower Links cca 7 km a golfové hřiště Al Hamra cca 28 km. Letiště v Dubaji je vzdáleno 90 km.   Hotel: Moderní rozsáhlý resort s hlavní budovou a vilami je vystavěn v tradičním arabském stylu. K dispozici je 12 restaurací s vynikající kuchyní, bary, bazénový bar, bar na pláži, 6 bazénů s...
  Detail
  Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa*****
 •  
 • Al Hamra Village****

  Poloha: Al Hamra Village je součástí resortu Al Hamra. Resort leží cca 45 minut jízdy od letiště v Dubaji, centrum města Ras Al Khaimah je vzdáleno 15 minut. Hotel zajišťuje zdarma transfer do obou měst. All Hamra Village leží 500 metrů od pláže, kam se lze dostat pohodlně procházkou podél golfového hřiště Al Hamra nebo zdarma kyvadlovou dopravou. Přímo u Al Hamra Village je golfové hřiště Al Hamra otevřené v roce...
  Detail
  Al Hamra Village****Al Hamra Village****
 •  
 •  
 • DOUBLETREE BY HILTON RESORT&SPA MARJAN ISLAND

  Hotel ze sítě Hilton leží na umělém ostrově Marjan. Privátní písečná 650 m dlouhá pláž je přímo u hotelu. Vzdálenost od letiště v Dubaji je cca 70 minut, od letiště v Ras Akl Khaimah cca 30 minut.  Součástí hotelu je 6 restaurací, 5 barů, kavárna, 7 bazénů, terasa s lehátky a slunečníky a nově také plovoucí bazén v moři. Pokoje jsou moderně a vkusně zařízené. Golfové hřiště Al Hamra je vzdáleno cca 6 km.
  Detail
  DOUBLETREE BY HILTON RESORT&SPA MARJAN ISLANDDOUBLETREE BY HILTON RESORT&SPA MARJAN ISLAND