Barceló Costa Ballena****

Aktuální nabídka 10 zájezdů
Barceló Costa Ballena****Barceló Costa Ballena****Barceló Costa Ballena****Barceló Costa Ballena****Barceló Costa Ballena****
Barceló Costa Ballena****Barceló Costa Ballena****

Poloha: Hotel Barceló Costa Ballena se nachází800 metrů od pobřeží Costa dela Luz v provincii Cádiz uprostřed chráněných písečných dun. Hotel poskytuje dopravu na pláže Rota - 10 minut jízdy. K hotelu patří 27-jamkové golfové hřiště Costa Ballena, které navrhl José María Olazábal. Letiště v Jérezu je vzdáleno36 km a letiště v Seville114 km.

Hotel: Nový hotel je postavený v typickém andaluském a koloniálním stylu. V hotelu naleznete kompletní Spa centrum, ve kterém si můžete odpočinout a vychutnat řadu zdravotních a kosmetických procedur.The facilities also include a gym, outdoor swimming pools, a thermal circuit and a pool room. K zařízení patří také několik barů a restaurací, posilovna, 2 venkovní bazény, dětský bazén a kulečníková místnost.  Hotel nabízí velké klimatizované pokoje s výhledem na moře nebo golfové hřiště. Pokoje mají bezplatné Wi-Fi.

Ubytování: Superior - cca 30 m2, dvoulůžkové  klimatizované pokoje s balkony nebo terasami s výhledem na moře nebo golfové hřiště. Pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem, minibarem a bezplatným Wi-Fi.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7 / 5 polopenze (3 hřiště 2x SPA)

Tour info
Ubytování: Barceló Costa Ballena****
Destinace: Costa de la Luz
Zvolte termín:

GOLFOVÝ BALÍČEK 7/5 + 2 x SPA

Tour info
Ubytování: Barceló Costa Ballena****
Destinace: Costa de la Luz
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Montecastillo Golf

  Montecastillo Golf (par 72, 6.130 m, HCP 28/36) - hřiště navržené Jackem Nicklausem je známé po celém světě. Hostilo mimo jiné 5 x Volvo Masters a 3 x Peugeot Tour. Hřiště je hratelné pro všechny kategorie golfistů. Jeho fairwaye jsou mírně zvlněné, lemují je staleté olivovníky. Hřiště je charakterizováno spoustou vodních překážek a nádhernými výhledy na závodní okruh,...
  Detail
  Montecastillo GolfMontecastillo Golf
 •  
 • Costa Ballena Golf Course

  Costa Ballena Golf (par 72,6.036 m, HCP 36/36) - 27-jamkové vynikající golfové hřiště poseté palmami leží na slunném pobřeží Atlantského oceánu na jihu Španělska. Hřiště leží v rovině podél širokých pláží Atlantiku. Skvěle navržené hřiště je výzvou hráčům všech kategorií. Sněhově bílé bunkry kontrastují se sytou zelení fairwayí a modří vodních překážek. Na hřišti, které navrhl José Maria Olazabal, se hrají...
  Detail
  Costa Ballena Golf CourseCosta Ballena Golf Course
 •  
 • Golf El Puerto

  Golf El Puerto (par 72,6.401 m, HCP 36/36) - 18-jamkové hřiště v blízkosti Cádizu je dobrým testem hráčům všech kategorií. Hřiště je velmi zvlněné, přírodní zdroje vody byly využity k vytvoření 4 jezer navzájem propojených potoky. Vodní překážky často chrání greeny, fairwaye lemují malé lesy, což vyžaduje přesnost úderů. Hřiště pochází z dílny golfového profesionála Manuela Piňera.
  Detail
  Golf El PuertoGolf El Puerto
 •  
 • Sherry Golf

  Sherry Golf  (par 72,6.572 m, HCP 36/36) - 18-jamkové hřiště leží poblíž Jerezu na jihu Španělska. Hřiště bylo postaveno v kopcovité krajině a vyznačuje se širokými fairwayemi, lemovanými stromy se spoustou bunkrů, nadměrnými greeny a velkými jezery. Jeden z bunkrů je ve tvaru koňské hlavy jako odkaz na světově proslulé předvádění koní v regionu.  
  Detail
  Sherry GolfSherry Golf
 •  
 • Villanueva golf

  Villaneuva (par 72,6.141 m, HCP 36/36) - hřiště se nachází v městečku Puerto Real, které je jen 10 minut od krásného historického města Cádiz. Je charakterizováno velkými greeny (600 m2 v průměru), je tu 5 jezer a na 90 bunkrů. Hřiště potěší i ty nejnáročnější hráče.
  Detail
  Villanueva golfVillanueva golf