Golfpark Mieminger Plateau

Golfpark Mieminger Plateau Golfpark Mieminger Plateau

Golfpark Mieminger Plateau - 27 jamek: 18-ti jamkové hřiště Champion se širokými fairwayemi leží uprostřed borovicového lesa, kde není problém spatřit procházející se jeleny. Od severu je chráněné impozantním pohořím Mierminger a směry na jih a západ poskytuje impozantní panoramatické výhledy. Je výzvou těm nejlepším golfistům. Naproti tomu 9-ti jamkové hřiště Park je hratelné pro hráče s handicapem od 54. Dráhy jsou krátké, avšak pečlivě udržované. Je ideální pro nováčky, kteří zde získají první zkušenosti na hřišti.

par 72,6.550 m, HCP 36/36


Mapa

Blízké hotely

 • Interclub Hotel Hochegg

  Poloha: Apartmánový hotel leží cca 500 metrů od centra Seefeldu, 24 km od Innsbrucku. Ve vzdálenosti 8,5 km je golfové hřiště Golfclub Seefeld -Wildmoos. Praha je vzdálena 505 km a Brno 645 km.
  Detail
  Interclub Hotel HocheggInterclub Hotel Hochegg
 •  
 • Hotel Princess Bergfrieden

  Poloha Designový hotel leží v srdci Tyrolských Alp poblíž centra Seefeldu. Přímo u hotelu je 9-ti jamková golfová akademie Seefeld, která je ideální pro relaxaci a výuku golfu. Několik málo minut jízdy od hotelu leží špičkové hřiště Golfclub Seefeld Wildmoos. Na obou hřištích získáte 30% slevu na Green Fee. Ve vzdálenosti 20 km je 27-mi jamkové hřiště Golfpark Mieminger Plateau, kde je sleva 20%. Vzdálenost...
  Detail
  Hotel Princess BergfriedenHotel Princess Bergfrieden