Hipotels Hipocampo Playa

Aktuální nabídka 7 zájezdů
Hipotels Hipocampo PlayaHipotels Hipocampo PlayaHipotels Hipocampo PlayaHipotels Hipocampo PlayaHipotels Hipocampo Playa
Hipotels Hipocampo PlayaHipotels Hipocampo Playa

Poloha

Přímo u pláže oddělené promenádou, 600 metrů od centra Cala Millors, nejbližší golfové hřiště Pula ve vzdálenosti 8 km, letiště Palma de Mallorca je vzdáleno 65 km.

Hotel

Moderní komfortní hotel, restaurace, bar s terasou, čítárna, salon s hracími stoly, bazén, vnitřní bazén, whirlpool, pára, sauna, fitness, za poplatek masáže.

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj: cca 16 - 18 m2, komfortní zařízení, koupelna s vanou/WC, TV, fén, minibar, klimatizace/topení, trezor, balkon s bočním výhledem na moře.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 7 / 5 s polopenzí

Tour info
Ubytování: Hipotels Hipocampo Playa
Destinace: Mallorca
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Pula Golf

  Pula (par 70, 6.208 m, 36/36) bylo otevřeno v roce 1996, ale v letech 2004 - 2006 bylo předesignováno Josém Maria Olazabalem a dnes patří k nejdelším a nejnáročnějším hřištím na Mallorce. Každoročně se tu pořádá několik turnajů s význačnými osobnostmi jako je Franz Beckenbauer, Claudia Schiffer nebo Johan Cruyff. Hraje se tu i známá PGA European Tour Mallorca Classic, jíž se...
  Detail
  Pula GolfPula Golf
 •  
 • Puntiro Golf

  Puntiro (par 71, 6.027 m, 36/36) - hřiště, které dokonale využívá přírodní terén, je z dílny Jacka Nicklause. Fairwaye jsou lemovány borovicemi, olivovníky a rohovníky, jsou dvě obrovská jezera. Hřiště není příliš náročné.  
  Detail
  Puntiro Golf Puntiro Golf
 •  
 • Canyamel Golf

  Canyamel (par 73, 6.107 m, 28/36) - hřiště je náročné s mnoha bunkry a vodními překážkami.  Patří k  nejlepším na Mallorce. První devítka je zvlněná a nabízí nádherné výhledy na moře. Druhá devítka je rovinatá avšak s vodními překážkami.    
  Detail
  Canyamel GolfCanyamel Golf
 •  
 • Capdepera golf

  Capdepera (par 72, 6.045 m, 28/36) - rozmanité hřiště je zasazené do nádherné krajiny se stržemi a skalami, což poskytuje překrásné panoramatické výhledy. Hřiště lemují olivové háje, je tu vybudováno 6 umělých jezer. Greeny jsou náročné a fairwaye spíše úzké. Známá je 15.jamka, která je považována za nejlepší na ostrově.
  Detail
  Capdepera golfCapdepera golf
 •  
 • Alcanada golf

  Alcanada (par 72, 6.003 m, 33/35) - hřiště, které navrhl Robert Trent Junior, bylo otevřeno v roce 2003. Leží uprostřed borových lesů a olivových hájů přímo u moře a nabízí překrásné výhledy. Hřiště je světově uznávané a golfové časopisy  ho řadí na přední příčky v Evropě.
  Detail
  Alcanada golfAlcanada golf