Magyar Golf Club

Aktuální nabídka 1 zájezdů
Magyar Golf Club Magyar Golf Club

Magyar Golf Club (par 72, délka 5624 m) – 100 let staré hřiště je první hřiště v Maďarsku s 18 jamkami. Hřiště je vzdáleno sotva půl hodiny jízdy autem z centra Budapešti. Leží na cípu ostrova Szentendre ohraničen ze dvou stran Dunajem a krásnými kopci Pilis s Börzsöny. Fairwaye lemují husté lesy střídané dunami. První devítka ve stylu country se vine mezi lesy a je třeba mít přesné rány, druhá je odpočinková pouze s několika záludnými „doglegs“.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3/3

Tour info
Ubytování: Zara Continental Hotel ****+
Destinace: Maďarsko
Zvolte termín:

Blízké hotely

 • Atrium Fashion Hotel****

  Poloha: Atrium Fashion Hotel leží v centru Budapešti pár kroků od stanice metra. Všechny historické památky jsou snadno dostupné pěší chůzí. Hotel: Butikový hotel s moderním zařízením je uschován v budově s klasickou architekturou. Hotel má originální design - pokoje jsou umístěny kolem vnitřního nádvoří, kde se podávají snídaně. Nádvoří má skleněnou střechu. Po snídani se změní v bar a večer...
  Detail
  Atrium Fashion Hotel**** Atrium Fashion Hotel****
 •  
 • Atrium Fashion Hotel ****

  Hotel postavený v roce 2007 nabízí 57 pokojů se zvukotěsnými okny a s příslušenstvím pro přípravu čaje/kávy. K vybavení patří klimatizace, lobby, 24-hodinová recepce a check-out servis, hotelový trezor, výtah, kavárna, bar, snídaňová místnost, a konferenční prostory. WLAN přístup k internetu, prádelna a půjčovna jízdních kol jsou také poskytovány. Snídaně formou bufetu se podává v proskleném hotelovém atriu.
  Detail
  Atrium Fashion Hotel ****Atrium Fashion Hotel ****
 •  
 • Zara Continental Hotel ****+

  Hotel Zara Continental Budapest je designový hotel, který se nachází v památkově chráněné budově v secesním stylu a na místě bývalých lázní Hungaria. Hotel má 272 pokojů , má unikátní střešní wellness a fitness.  Součástí hotelu je střešní zahrada o velikosti 150 m² s venkovním a krytým bazénem. Všechny pokoje mají zvukotěsná okna, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a satelitní LCD TV.
  Detail
  Zara Continental Hotel ****+Zara Continental Hotel ****+