Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****

Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****
Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****Onyria Marinha Edition Hotel & Thalasso*****

Poloha: Hotel leží v těsné blízkosti přímořského letoviska Cascais uprostřed přírodního parku Sintra. Centrum Lisabonu je vzdáleno 20 minut jízdy autem, nejbližší pláž je ve vzdálenosti 2 km. Přímo u hotelu je golfové hřiště Quinta da Marinha.

 

Hotel: Pětihvězdičkový hotel byl v roce 2013 dle Tripadvisoru oceněn jako třetí nejlepší hotel na světě. Z balkonů pokojů je nádherný výhled na Atlantický oceán a pohoří Sintra. Součástí hotelu je rozlehlý lázeňský areál. K dispozici je krytý i venkovní bazén, několik restaurací a barů, tenisové kurty, moderní posilovna, možnost pronájmu kol. Wi-Fi i parkování je zdarma.

Ubytování: všechny luxusní pokoje mají balkon, klimatizaci, kabelovou TV, telefon, fén, župan pantofle, minibar, rádio, trezor a Wi-Fi. 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

  • Quinta da Marinha golf

    Quinta da Marinha (par 71, 6.303 m, HCP 28/36) leží v překrásné přírodě na písečných dunách uprostřed rozlehlého borového háje se spoustou jezírek. Poskytuje nádherné výhledy na Atlantický oceán. Hřiště projektoval Robert Trent Jones. Na hřišti se pořádají významné turnaje, např. v roce 2002 PGA Senior.
    Detail
    Quinta da Marinha golfQuinta da Marinha golf