Pestana Vila Sol Golf & Spa Resort

Aktuální nabídka 7 zájezdů
Pestana Vila Sol Golf & Spa ResortPestana Vila Sol Golf & Spa ResortPestana Vila Sol Golf & Spa ResortPestana Vila Sol Golf & Spa ResortPestana Vila Sol Golf & Spa Resort
Pestana Vila Sol Golf & Spa ResortPestana Vila Sol Golf & Spa Resort

Poloha

Jižní Portugalsko - Algarve, přímo na vyhlášeném golfovém hřišti Vila Sol, 3 km od pláže v residenční oblasti Vilamoura - dopravu na pláž zajišťuje zdarma hotelový bus. Letiště ve Faru je vzdálené 20 km.

Hotel

Pestana Vila Sol Golf & Resort leží uprostřed rozsáhlého parku s fontánami a jezírky s výhledy na golfové hřiště. V hotelu jsou 2 restaurace s možností sezení v zahradě, několik barů včetně poolbaru, kavárna, bazén s dětským bazénem a terasou se slunečníky a lehátky, vnitřní bazén, whirlpool, fitness, jogging centrum, stolní tenis. Za poplatek dětský klub, tenisové kurty a půjčovna kol. WiFi je ve společných prostorách zdarma. 

Ubytování

Pokoje Classic: 25 m2, klimatizace, moderní nábytek, koupelna s vanou nebo sprchou a WC, fén, župan, kout se sezením, připojení k internetu, TV, telefon, minibar, safe, balkon. Pokoje jsou v hlavní budově.

Pokoje Superior: cca 32 m2, stejné jako Classic, ale větší.


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 4 / 3

Tour info
Ubytování: Pestana Vila Sol Golf & Spa Resort
Destinace: Algarve
Zvolte termín:

Blízká a partnerská hřiště

 • Gramacho Golf

  Gramacho (par 72, 5.532 m, HCP 27/35) uznávané příjemné mistrovské hřiště je hratelné i pro hráče s vyšším handicapem. Je dokonale začleněné do tradiční krajiny s kamennými zídkami, se stávajícími starými olivovníky a mandloněmi a uměle vytvořenými jezry v mírně kopcovité krajině.
  Detail
  Gramacho GolfGramacho Golf
 •  
 • Vale da Pinta

  Vale da Pinta (par 71, 5.662 m, HCP 27/35) respektované vynikající hřiště bylo 8x po sobě kvalifikačním finále European Senior Open. Je jedním z nejlepších v Portugalsku. Fairwaye s trávou Bermuda jsou lemovány rohovníky, fíky, mandlovníky a olivovníky, včetně jednoho starého 1.200 let. Na hřišti je 60 rozlehlých bunkrů a okrasná jezera. Hřiště si užijí I hráči s vyšším handicapem. 
  Detail
  Vale da PintaVale da Pinta
 •  
 • Pestana Vila Sol

  Pestana Vila Sol (par 72, 6.267 m, HCP 28/36) tvoří 18-ti jamkové hřiště a 9-ti jamková golfová akademie. Hřiště navrhl britský architekt Donald Steel v souladu s okolní přírodou - na hřišti jsou vzrostlé borovice, mandloně, fíky, spousta květin, rybníky a potoky. Hřiště je výzvou dobrým golfistům - vodní překážky ve formě jezer, strategické bunkry, úzké fairwaye a rychlé greeny přinutí...
  Detail
  Pestana Vila SolPestana Vila Sol
 •  
 • Silves golf course

  Silves  (par 70, 5.615 m, HCP 27/35) leží na klidném místě na úpatí hory Monchique. Hřiště je určeno pro výborné hráče. Je velkým problém zahrát zde pod par. Většina jamek nabízí nádherný výhled na hory, palmy, olivovníkové háje, korkovníky a citrusy, což vytváří typickou autenticitu portugalského golfu. 
  Detail
  Silves golf courseSilves golf course
 •  
 • Pestana Alto golf course

  Alto (par 70, 5.812 m, HCP 28/36) legendární hřiště s vynikajícím designem a přitom hratelné pro golfisty všech kategorií se nachází na okraji malebné rabářské vesnice Alvor. Kroutící se fairwaye a rychlé greeny přechází přes 2 údolí. Prvních 9 jamek nabízí krásné výhledy na zátoku, druhá devítka je rozmístěna na několika návrších. Proslavená je jamka č.16 s přezdívkou The Giant...
  Detail
  Pestana Alto golf coursePestana Alto golf course