Secret Valley

Secret ValleySecret Valley

Secret Valley (par 72, 6.120 m) - nejprestižnější golfové hřiště na Kypru se nachází v proslulé oblasti Petra tou Romiou v místě narození Afrodity. Leží v malebném údolí obklopeném vzrostlými stromy a přírodními skalními útvary. Dlouhé zvlněné fairwaye se střídají s kratšími obtížnými úseky. Je třeba překonat rokle, stromořadí a vodní překážky. Greeny jsou lemovány velkými bunkry.


Mapa

Blízké hotely

 • Aphrodite Hills Holiday Residence

  Poloha: Aphrodite Hills Resort, který leží na kopcích nedaleko Paphosu, poskytuje panoramatické výhledy na Středozemní moře a na golfové hřiště Aphrodite Hills. Nejbližší pláže jsou vzdálené cca 900 metrů, letiště v Paphosu 17 km a Larnaka cca 100 km. V resortu jsou jak pokoje, tak apartmány.
  Detail
  Aphrodite Hills Holiday ResidenceAphrodite Hills Holiday Residence
 •  
 • Columbia Beachhotel Pissouri

  Poloha Hotel se nachází v nádherné zátoce Pissouri Bay. Je obklopen krásnými bílými útesy, vinicemi a sady a leží přímo u panenské písčito-oblázkové pláže. V dosahu jsou 4 nejlepší golfová hřiště na Kypru: ve vzdálenosti 15 minut od hotelu jsou Aphrodite Hills, Secret Valley a Elea Golf Club, navrhl Nick Faldo, a ve vzdálenosti 45 minut je Minthis Hills. Spojení s letovisky Pissouri a Limassol zajišťuje hotelový shuttle bus,...
  Detail
  Columbia Beachhotel PissouriColumbia Beachhotel Pissouri