The Sindbad Hotel*****

The Sindbad Hotel*****The Sindbad Hotel*****The Sindbad Hotel*****The Sindbad Hotel*****The Sindbad Hotel*****
The Sindbad Hotel*****The Sindbad Hotel*****

Poloha: The Sindbad Hotel se nachází na severu Tuniska ve městě Hammamet cca2 km od jeho centra. Pláž je vzdálena několik minut, pěšky. V blízkosti jsou golfová hřiště Citrus a Yasmine, kam hotel poskytuje bezplatnou dopravu. Letiště v Monastiru je vzdáleno95 km a letiště v Tunisu je vzdáleno70 km.

Hotel: Oblíbený hotel s vysokým hodnocením prošel významnou renovací v roce 2007. Leží uprostřed krásných stále kvetoucích zahrad. K dispozici je lázeňské centrum, kde je parní lázen, sauna a vířivka, 3 bazény včetně dětského,  1 bazén vnitřní s vyhříváním,  4 restaurace a bary. Za poplatek kulečník, stolní tenis, masáže. WiFi je v celém hotelu zdarma.

Ubytování: všechny pokoje jsou klimatizované s terasou nebo balkonem. V pokojích je minibar, satelitní TV, koupelny jsou s vanou i sprchou. 


Mapa

Blízká a partnerská hřiště

 • Citrus Golf Club

  Citrus Golf Club představuje komplex dvou 18 jamkových hřišť (Les Oliviers a La Foret) a 9 jamkové akademie. Rozprostírá se na pozemku 173 ha poblíž Hammametu a je charakterizován množstvím vzrostlých olivovníků a pinií, palem a eukalyptů. Je tu celkem 6 jezer. Les Oliviers (par 72, 6.106 m, HCP 28/36) bylo navrženo americkým architektem Rolandem Freamem a otevřeno v roce 1992. Se svými širokými fairwayemi je vhodné i pro méně...
  Detail
  Citrus Golf ClubCitrus Golf Club
 •  
 • Yasmine Golf Club

  Yasmine Golf Club (par 71,5.850 m, HCP 28/36) – mistrovské 18 jamkové hřiště projektoval známý Američan Roland Fream. Kopcovité hřiště patří k obtížnějším, klikaté fairwaye jsou uprostřed olivových hájů, greeny jsou spíše menší. Díky důmyslnému zavlažování je hřiště  perfektně udržované po celý rok.    
  Detail
  Yasmine Golf ClubYasmine Golf Club