The Torrance a The Kittocks golf courses

Aktuální nabídka 1 zájezdů
The Torrance a The Kittocks golf coursesThe Torrance a The Kittocks golf courses

Obě světově uznávaná golfová hřiště Torrance a Kittocks jsou posazena na útesech nad St. Andrews Bay. Byla navržena Samem Torrancem a Brucem Devlinem a přesto, že jsou postavena v moderním designerském stylu, ctí odkaz tohoto místa a svých slavnějších předchůdců. Jsou hratelná pro golfisty všech úrovní. Hrát tato hřiště a načichnout atmosféru prostředí je snem každého golfisty.

The Torrance (par 72, 6.611 m, HCP 36/36) začíná u hotelu a vede až k útesům u moře. Sedmnáctá jamka je přímo na útesu a navíc dokonale chráněna bunkry. The Kittocks (par 72, 6.576 m, HCP 36/36) se vine podél drsného pobřeží. Jsou tu relativně snadné úseky se širokými fairwayemi avšak s možností vanutí větru, a úseky s vodními překážkami a bunkry, které prověří každého hráče. 


Mapa

Aktuální nabídka zájezdů

Golfový balíček 3/2

Tour info
Ubytování: Fairmont St.Andrews
Destinace: Skotsko
Zvolte termín:

Blízké hotely

  • Fairmont St.Andrews

    Poloha Resort je umístěn na naprosto klidném místě uprostřed nádherné přírodní scenérie 3 míle od města St.Andrews. Obě světově uznávaná golfová hřiště Torrance a Kittocks jsou posazena na útesech nad St. Andrews Bay. Glasgow je vzdáleno  119 km, Edinburgh 84 km. Hotel Luxusní hotel, kde odpočívali světoví státníci a finančníci v průběhu posledního summitu G20 a kde...
    Detail
    Fairmont St.AndrewsFairmont St.Andrews